REFAHİYE-ERZİNCAN DEVLET YOLU YENİLENİYOR
![içjhsfcr6qubh.jpg](/SiteAssets/Sayfalar/KGM/SiteTr/Duyurular/DuyurularGuncelleme/DuyurularGuncelleme/içjhsfcr6qubh.jpg)
Genel Müdürümüz Ahmet Gülşen, 16 Eylül Cumartesi günü Sivas 16. Bölge Müdürlüğüne bir ziyaret gerçekleştirerek Refahiye-Erzincan Devlet Yolu ve Sivas-Hafik-Zara Devlet Yolu'nda devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Türkiye'yi doğu-batı yönünde kateden D-100 Devlet Yolu güzergahında yer alması bakımından önem arz eden Refahiye-Erzincan Devlet Yolu mevcut haliyle bitümlü sıcak karışım kaplamalı bölünmüş yol standardında trafiğe hizmet veriyor. Yolun üstyapısında yapılan yenileme çalışmaları ile hizmet seviyesi korunurken, inşa edilen 8 adet hemzemin kavşak ile hızlı ve kolay erişim imkanı, güvenli ve konforlu ulaşım tesis ediliyor.
D-200 Devlet Yolu aksında bitümlü sıcak karışım kaplamalı bölünmüş yol olarak ulaşım sağlayan Sivas-Hafik-Zara Devlet Yolu'nda da tespit edilen deformasyonlar yapılan çalışmalarla gideriliyor.
![içjsfcrdxstyısu.jpg](/SiteAssets/Sayfalar/KGM/SiteTr/Duyurular/DuyurularGuncelleme/DuyurularGuncelleme/içjsfcrdxstyısu.jpg)